Uzun yolculuklar için vazgeçilmezlerdendir arıza ve aksaklıklar. Hiç beklemediğiniz bir anda başınıza gelen ufak bir sorun bile bu yolculuğun tadını kaçırmaya yetebilir. Tam bu noktada hayatınıza girecek olan oto kurtarma firmalarını seçerken profesyonel bir hizmet almanız sizi bu sıkıntının içinden çekip alabilir. Ancak seçeceğiniz oto kurtarıcının gerekli şartları yerine getirememesi daha büyük problemlere yol açabilir. Bu yüzden firma seçiminde dikkat etmeniz gerekiyor.

Sapanca oto kurtarıcı firması olarak uzun yıllardan beri tecrübe ve deneyimlerimizle hareket ederek bu günlere ulaştık. Gerekli teknolojik atılımları yaparak sizlere en doğru ekip ve ekipmanla hizmet etmek için çalışıyoruz. Geniş araç filomuzla araç tipinize uygun bir oto çekici tahsis ederek en doğru şekilde oto kurtarma işleminde çözüm ortağınız oluyoruz. Müşterilerimizin sorunlarını kendi sorunumuz gibi görerek hareket ettiğimiz uzman bir ekibimiz olduğu için başarılı operasyonlar bizim için sıradan oluyor. Oto kurtarma ve oto çekici hizmetinin yanı sıra yol yardımı ile araç bakım tamir işlemlerinizde de sizlere imkânlar sunuyoruz. Geniş servis ağımız sayesinde aracınızı en doğru noktaya yönlendirerek vakit kaybınızı en aza indirgiyoruz.

Sapanca oto kurtarıcı olarak yapmış olduğumuz tüm işlemlerde müşteri memnuniyetini baz alıyoruz. Dolayısıyla uygun fiyatlara güvenli ve hızlı bir biçimde sunduğumuz oto kurtarıcı hizmeti kapsamında aracınızı ve sizi yarı yolda bırakmıyoruz. Firma olarak 7 gün 24 saat bir telefon kadar yakınınızdayız.