Hemen Ara!0532 774 98 36 - 0262 527 01 04

Oto Yıkama Yağlama

Otomobilinizin bakımı kadar temizliği de önemlidir. Kocaeli oto yıkama yağlama hizmeti ile aracınızın hem dış hem iç temizliğini yaptırabileceğiniz gibi uzman ustaları sayesinde yağlama ve yağ değişimi içinde hizmet alabilirsiniz. Profesyonel bir hizmet anlayışını uygun fiyatla birleştirerek size sunan Kocaeli oto yıkama yağlama firması 7 gün 24 saat hizmetinizde.

Oto yıkama işlemi için firmamıza geldiğinizde aracınız için öncelikle bir yıkama planı oluşturulur. Yıkama işlemine içeriden başlayarak önce süpürme ve lekelerin arındırılması sağlanır. Ardından iç konsol ve döşemeler güzelce temizlenerek aracınız için hijyen faktörü sağlanır. Dış yıkama için özel ekipmanlar sayesinde hiçbir çizik olmadan temizlik sağlanır. Aynı zamanda cila ve pasta işlemleri de firma bünyesinde yapılır. Bu işlemler yapılırken isteğiniz durumunda koltuk yıkama ve motor yıkama gibi ekstra hizmetler için onayınız alınır. Ardından bu işlemler sırasıyla hal olurken motorunuzun ihtiyacı varsa yağlama işlemleri kontrol edilerek uygulanır. Kocaeli oto yıkama yağlama hizmeti kapsamında aracınız tek bir servis alanında tüm bu hizmetleri alarak ayrılır.

Misyon ve vizyon olarak müşterinin yüzünü güldürmeyi baz alan Kocaeli oto yıkama yağlama firmamız her ihtiyacınız olduğunda sizi bekliyor. Profesyonel ve yeterli ekibe sahip, teknolojik ekipmanları sayesinde oldukça üst düzey bir hizmet anlayışıyla size beklentilerinizin üstünde bir olanak vadediyoruz. Üstelik bunları şaşıracağınız fiyatlarla Kocaeli oto yıkama yağlamada bulabilirsiniz.