Hemen Ara!0532 774 98 36 - 0262 527 01 04

Oto Çekici Hizmetleri

Oto çekici hizmeti alabilmek için başvuracağınız firmalar arasında uygun firmayı bulmak çok önemlidir. Özellikle genel çalışma saatleri dışında kalan gece saatleri ile hafta sonu bu firmaların hizmet veriyor oluşu sizin için son derece tehlikeli durumlara dönüşebilir. Genellikle bu dönemleri tercih eden bir insansanız aracınızla yaşayacağınız bir yol problemi sizi çileden çıkarabilir.

Kocaeli oto çekici hizmeti alabileceğiniz güvenilir firma ile tüm yol problemlerinizi çözebilmeniz mümkün. Geniş araç filosunda yer alan değişik standartlarda çekici araçlarla sizin için en uygun hizmeti sağlar. Ayrıca geniş bir harita ölçeğinde hizmet vermesiyle beraber özenle seçilmiş kaliteli bir servis ağına sahiptir. Bu sayede aracınızda meydana gelmiş olan hasar için araç tamir ve bakım hizmeti alabilirsiniz. Kocaeli oto çekici hizmeti kapsamında yapılacak olan tüm eylemler aracınızın kaskosu dahilinde yapılır. Aracınızın başına gelebilecek en ufak bir talihsizlik tamamen firmanın sorumluluğundadır. Oto kurtarma, oto çekici, araç bakım ve tamir, yol yardımı ve araç sevkiyatı gibi işlemlerinizin tümüne cevap verebilecek profesyonel bir hizmet anlayışına sahiptir.

Kocaeli oto çekici hizmeti sayesinde maruz kaldığınız sorunun çözümü için tüm detaylar değerlendirilir. Gerekirse aracınız servise iletilirken sizde dilediğiniz yere ulaştırılırsınız. Tamir süresi sonrasında aracınız dilerseniz size, dilerseniz belirttiğiniz noktaya sevk edilir. Tüm bu hizmetleri müşteri memnuniyetini baz alarak uygun fiyat ölçütleriyle sizlere sunan Kocaeli oto çekici bir telefon kadar yakınınızda.