Hemen Ara!0532 774 98 36 - 0262 527 01 04

Neden Kocaeli Oto Kurtarıcı?

Kocaeli oto kurtarıcı çağın gerektirdiği şartları yerine getirerek teknolojik atılımlarla size en iyi hizmeti sunmak için çalışır. Profesyonel bir hizmet anlayışı için oluşturduğu vizyon ve misyon koşullarını yerine getirerek uzman bir ekiple size 7 gün 24 saat hizmet sağlar. Tüm bunları özverili bir biçimde yerine getirirken sizin memnuniyetiniz için gerekli şartların sağlanması için çaba harcayan personeliyle sizin için sorun teşkil eden durumlarda çözüm ortağınız olur.

Kocaeli oto kurtarıcı geniş bir araç filosuna sahiptir. Bu sayede sizin aracınızın ihtiyacı olan kurtarma işlemini en iyi koşullarda yerine getirir. Aracınızın içinde bulunduğu durumla araç cinsini ayrı kefelerde değerlendirerek uygun personelle beraber olaya müdahale eder. Gerek oto kurtarma gerekse oto çekici hizmetleriyle sizin tüm yol problemlerinizi çözmeyi amaçlar. Aynı zamanda bu hizmetlerin sonucunda araç bakım ve tamir, yol yardımı, araç sevkiyatı ve servis hizmetleriyle ilgilenerek sırtınızda oluşacak yükü hafifletir. Müşteri memnuniyetini odak alan bu hizmetleri sunarken alanında uzman personellerle çalışan firma size bu hizmetleri kasko dahilinde sunar.

Kocaeli oto kurtarıcı size sunduğu kasko ve sigorta kapsamında başvurduğunuz andan itibaren sorumluluğu üzerine alır. Aynı zamanda geniş bir alana yayılmış servis ağı sayesinde bulunduğunuz noktanın konumu önemsizdir. Her halükarda uygun ücretler karşılığında size hizmet ederek aracınız için gerekli olan tüm detayları sizin yerinize düşünmek için buradayız.