İşe ya da okula giderken aracınızda oluşabilecek bir aksaklık sonucu geç kalabilmeniz olası bir ihtimal. Ancak gün boyu aracınızı terk edemeyerek başında beklemeniz daha kötü diyebiliriz. Tam anlamıyla profesyonel hizmet veremeyen bir oto kurtarma firması tercih ederseniz bu gibi sorunlar kaçınılmaz olabiliyor. Karamürsel oto kurtarıcı firması olarak size bu işte profesyonellik vadediyoruz.

Oto kurtarma işlemleri için özenle geliştirilmiş geniş kapsamlı filomuz sayesinde her araç tipine uygun oto çekici bünyemizde bulunuyor. Buna bağlı olarak size sunacağımız yol yardımı uygun fiyatlarla en üst düzeyde olacak. Aynı zamanda sadece çekme ve kurtarma işlemi değil aracınız hasar görmüşse servis işlemlerini hatta yıkama işlemini dahi üstleniyoruz. Aracınız için en az sizin kadar özenli davranan ustalarımız ve personelimiz sayesinde aracınızda ki teknik aksaklıklar giderildikten sonra servisten istediğiniz noktaya sevkiyatı yapılıyor. Aynı zamanda tüm bu oto çekici hizmetleri kasko kapsamında yapıldığı için güven içinde tercih etmeniz sağlanıyor.

Karamürsel oto kurtarıcı ile yapacağınız tüm bu işlemler size en uygun fiyat garantisiyle sunuluyor. Ayrıca geniş çaplı hizmetlerin tümü için onayınız alınarak işlem yapılıyor. Bu yüzden size kabarık bir fatura yerine bilgilendirildiğiniz kadar ücret talebi geliyor. Aracınızın başına gelen ciddi bir olayda araç tahsisi ve servis hizmeti de üzerine eklenen ekstra hizmetler arasında yer alıyor. Müşteri memnuniyeti için her şeyin en üst düzeyini size 7 gün 24 saat sunan Kocaeli oto kurtarıcı ile yollarda yalnız değilsiniz.