Ufak bir mesafe için aracınıza bindiğinizde başınıza gelebilecek en ufak bir olaydan dolayı mahsur kalabileceğinizi ya da bir kazaya karışabileceğinizi biliyorsunuz. Bunlar trafiğin kaçınılmaz olayları. En basitinden bir lastik patlaması sonucu aracınızla yol kenarında sabit kalabilirsiniz. Anında size yardım etmek için bekleyen bir yol yardımı ekibine ulaşmanız sorununuzu çözecektir.

Kandıra oto kurtarıcı firması olarak sunduğumuz hizmet dahilinde her türlü yol probleminizi çözmek için çalışıyoruz. Olası bir kaza ya da mahsur kalma durumlarında oto kurtarma ekiplerimiz en hızlı şekilde yanınıza ulaşıyor. Geniş filomuzdan aracınıza uygun seçilmiş oto çekici ile aracınız güvenli bir yere çekilerek gerekli müdahaleler yapılıyor. Eğer ihtiyaç duyuluyorsa araç bakım tamiri için yine özenle seçilmiş uygun bir servise aracınız aktarılıyor. Dilerseniz aracınızı evinize ya da istediğiniz bir noktaya güvenle sevk ettirme fırsatını size sunuyoruz. Yarı yolda kaldığınız için üzülmeyin. Kandıra oto kurtarıcı olarak size sunduğumuz hizmetlerden biride araç tahsisi ve servis hizmetidir. Aracınız güvenli ve hızlı bir biçimde servise giderken sizi istediğiniz noktaya götürüyoruz. Aracınız için gerekli işlemler yapılırken siz güne kaldığınız yerden devam ediyorsunuz.

Kandıra oto kurtarıcı firması yılların vermiş olduğu tecrübe ile teknolojinin sunduğu imkânları birleştiriyor. Bu eşsiz hizmeti sizlere en uygun fiyatlarla sunarak müşteri memnuniyetini en üst noktalara taşıyan firmamız uzman çalışanlarıyla profesyonel bir oto kurtarma işlemiyle 7 gün 24 saat sizler için çalışıyor.