Hemen Ara!0532 774 98 36 - 0262 527 01 04

Hizmetlerimiz

Aracınızla çıkacağınız yolculuk esnasında başınıza gelebilecek kazalar ya da aksaklıklar kötü sürprizlerdir. Bu olaylar neticesinde ihtiyaç duyacağınız bir oto kurtarma servisi ise şimdiye dek sürücülerin çok istedikleri fakat tam anlamıyla yerine getirilmeyen bir sektör eksikliğiydi. Yol yardım ekiplerince yaşayacağınız problemler zaten kötü bir deneyim esnasında sizi daha büyük bir kaosa sürükleyebilir. Bu yüzden profesyonel bir oto kurtarıcı bulmanız en sağlıklısıdır.

Kocaeli oto kurtarıcı bu anlamda size en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sunmak için var. Geniş bir araç filosuna sahip olması sizin yaşayacağınız her problemi çözebilme özelliğini beraberinde getiriyor. Doğru araç seçimi sayesinde olası bir taşınma sorununu ortadan kaldırırken kaskolu taşımacılık ile güven aşılıyor. Oto çekici hizmeti sunduğu anda dilerseniz geniş servis ağından bir tamir bakım istasyonuna ya da dilediğiniz bir noktaya araç sevkiyatı sağlanıyor. Bu hizmetlerin haricinde yaptığınız bir kaza sonucu aracınızda oluşan bir hasar varsa araç tamir bakımı için gerekli personel ve ekipmanları size sunarak tek bir koldan tüm işlemlerinizi halletmek için güzel bir fırsat sunuyor.

Kocaeli oto kurtarıcı firması yol boyunca yaşayacağınız tüm problemlerinizi çözmek konusunda yanınızda. Bir telefon uzağınızdayız ve 7 gün 24 saat size hizmet için çalışıyoruz. Daha iyi hizmet şartları sunabilmek adına teknolojik gelişmeleri takip ederek günümüzün çağına uygun hareket ediyoruz. Müşteri memnuniyetini önemseyen bir anlayışla yol yardım hizmetini sizlere sunuyoruz.

Kocaeli Oto Kurtarıcı Olarak Verdiğimiz Hizmetler:

Araç Bakım Tamir
Motor Yağı Değişimi
Oto Kurtarma
Oto Yıkama Yağlama
Oto Çekici Hizmetleri
Yol Yardım Hizmetleri