Aracını yol kenarına çekmiş olan birini gördüğünüzde eminiz sizin de içiniz acıyordur. Çünkü bunlar tamamen sıkıntı dolu işlerdir. Yol yardımı çağırırsınız gelmez, gelen oto kurtarma ekipleri sizin ihtiyacınıza karşılık veremez ve mağduriyetiniz artarda artar. Bu gibi durumlara çözümler üretmek için Hereke oto kurtarmaı uzman kadrosuyla profesyonel bir hizmet vadediyor.
Hereke oto kurtarıcı aracınızla yolda başınıza gelebilecek her olay için ayrı kurtarma senaryolarıyla sizin yanınızda. Geniş filosunda yer alan araçlar ile araç tipinize göre oto çekici tahsis ediliyor. İşin uzmanı personeller yardımıyla tüm işlemler sırasıyla ve gerekli koşullarda yapılıyor. Sizin memnuniyetiniz için ekstra bir çaba içinde olan personelimiz gerek duyulduğu takdirde onayınız dahilinde aracı servise çekiyor. Tüm oto bakım tamir işlemlerini üstlenen işinin ehli ustalarımız aracınızın teknik donanımında bulunan aksaklıkları gidererek aracı size teslim ediyor. Ayrıca bu esnada aracınızı yıkama yağlama gibi işlemlere de sokabilirsiniz. Tek bir servis çatısı altında size tüm bu hizmetleri sunan Hereke oto kurtarıcı firması deneyimlerini sizin için düşündüğü kazanımlara dönüştürüyor.
Hereke oto kurtarıcı ile yapacağınız bu çözüm sürecinde size talebinizle beraber araç tahsisi, kaskolu taşımacılık hizmeti, sigorta ve servis hizmeti sağlanıyor. Müşteri memnuniyeti namına misyon ve vizyon edinen firmamız çalışanları bu noktada birçok konuda size yardımcı olacaktır. 7 Gün 24 saat boyunca aralıksız sunduğumuz hızlı ve güvenli oto kurtarma hizmetiyle sizi yalnız bırakmıyoruz.