Hemen Ara!0532 774 98 36 - 0262 527 01 04

Hakkımızda

Herhangi bir motorlu taşıtınız (araba, kamyon, motor, taksi) ile uzak mesafeli veya kısa mesafeli yollarda aracınızın arıza yapması durumunda başvurmanız gereken adresleri bilmeniz önemlidir. Aracınızın arızalandığında yapılması gereken işlemleri bilmiyorsanız veya araba tamiri işlerinden anlamıyorsanız aracınız üzerinde hiçbir işlem yapmamanız tavsiye edilir. Aracınızın arızalandığı durumlarda oto kurtarma firmalarını arayarak onlardan yardım alabilirsiniz. Ancak onların telefon ile sizleri yönlendirdikleri halde yapamıyorsanız bulunduğunuz yere bir oto kurtarma ekibi talep ederek işinizi hallettirebilirsiniz.

Sizin aracınızın hasarını, arızasını çözmek üzere gelen kurtarma ekibi aracınızın bulunduğu yerde sorunu çözemezse özel oto kurtarıcı araçları sayesinde aracınızı kendi dükkânlarına kadar götürerek orada arızayı çözerek yolunuza kaldığınız yerden problemsiz olarak devam etmenizi sağlarlar. Tabii sizlerin de yola çıkmadan önce bu tür arızaların olması durumunda kimlere veya hangi kurumlara başvurabileceğinizi araştırmanız gerekmektedir.

Oto kurtarıcılar dışında yolda mahsur kaldığınız zamanlarda sizler için yardım edebilecek bir diğer kurum ise yol yardım kurumudur. Yolda kaldığınızda ve hiçbir oto kurtarma firması bilmiyorsanız yol yardım ekiplerini arayarak onlar sizin aracınızın arızasını çözmek için çağırabilirsiniz. Ancak her firma sizler için sürekli ve her yere hizmet vermeyebilir bu yüzden Kocaeli oto kurtarıcı firması sayesinde istediğiniz zaman nerede olursanız olun sizlere yardımcı olan bir firma olarak hizmetinizde. Detaylı bilgi için Kocaeli oto kurtarıcı firmasını araştırarak arayabilirsiniz.