Bir yolculuk esnasında kimse aksiliklerle karşılaşmak istemez. Sırf bu yüzden bakımlarını düzenli olarak yaptıran sürücüler yine de bu durumla karşı karşıya kalabilirler. Bir kazaya karışmanız halinde ya da olası bir aksaklıkta aracınız çalışmayabilir. Bu gibi durumlarda uzman bir oto çekici hizmeti alarak aracınızı çektirmeniz gerekir. Bu sayede hem trafiğe engel olmamış hem de beklemek yerine sorununuzu çözmüş olursunuz.

Gebze oto kurtarıcı hizmeti sunan firmamız son derece özenle seçilmiş ekip ve ekipmanlarla size en güvenli, en hızlı, en uygun hizmeti sunmaktadır. Oto kurtarma ve oto çekici hizmetleri kapsamında aracınızda oluşabilecek hasarların tamiri için servis ağımızdan en uygun noktaya aracınız taşınacaktır. Bu taşıma işlemi kaskolu bir şekilde yapıldığından olası bir talihsizlik canınızı sıkamaz. Aracınızın ulaştığı serviste bakımları yapıldıktan sonra dilerseniz kendiniz alın, dilerseniz arzu ettiğiniz yere biz getirelim. Aynı şekilde servis içinde motor bakımı, yıkama yağlama ve araç sevkiyatı için size imkânlar sunmaya devam ediyoruz.

Gebze oto kurtarıcı firması olarak size profesyonel bir hizmet anlayışıyla yaklaşıyoruz. Yol boyunca dostunuz olarak bir telefon uzağınızda bekleyerek olası problemlerinizi beraber aşıyoruz. Tüm bu hizmetlerimizi yüksek standartlar altında müşteri memnuniyeti odağında yaparak gerçekleştiriyoruz. Bunu size uygun fiyatlarla yansıtarak 7 gün 24 saat hizmet için beklemedeyiz. Hafta sonu ya da gecenin geç saatlerinde dahi arayarak nöbetçi ekiplerimiz sayesinde mahsur kaldığınız yerden hem sizi hem aracınızı kurtarıyoruz.